Kardas: Mecz z Sołą to świetna promocja III ligi

lysicabodzentyn,futbolowo.pl: Soła wraca do domu z trzema punktami na koncie. Łysicy w drugim spotkaniu z rzędu nie udało się strzelić gola, choć okazje ku temu były. Wcale nie musieliście tego meczu przegrać.

RADOSŁAW KARDAS, OBROŃCA ŁYSICY: - W spotkaniu było wiele walki i ciosów, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Szkoda, że pierwszej, dogodnej sytuacji w jakiej znalazł się Szymon Michta nie udało się wykorzystać. Z pewnością gdyby padł remis, goście z Oświęcimia również powinni być zadowoleni.

W Bodzentynie spotkały się druga z trzecią drużyną III ligi. Pojedynek śmiało można określić promocją tych rozgrywek. Szybkie tempo i spora ilość sytuacji, sprawiły, że kibice mogli być zadowoleni.

- Szkoda tylko, że nie zdobyliśmy choć jednego oczka. Fragmenty z tego spotkania można pokazywać w internecie. Mimo przegranej, trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pojedynek pokazał, że w starciu z czołówką tej ligi czegoś nam jeszcze brakuje. Udowodnił jednak, że idziemy w dobrą stronę.

Przed wami dwa ostatnie ligowe starcia: w Kielcach z rezerwami Korony i Unią Tarnów przed własną publicznością. O punkty łatwo nie będzie.

- Mecz meczowi nie równy. Mam nadzieję i liczę bardzo na to, że zagramy tak jak przeciwko Sole. Drużyna pokaże charakter, tak jak zrobiła to w Myślenicach. Jeśli dane mi będzie wystąpić od pierwszej minuty zrobię wszystko by Łysica sięgnęła po pełną pulę.

Rozmawiał Rafał Roman