Zmarł Wit Bryła

Wczesnym popołudniem do naszego klubu dotarła smutna informacja. Po długiej i
ciężkiej chorobie w wieku 73 lat zmarł Wit Bryła, legendarny szkoleniowiec, związany ze świętokrzyskim futbolem. – Przyjaźniliśmy się wiele lat. To spora strata nie tylko dla środowiska sportowego w Bodzentynie, ale także w regionie świętokrzyskim - powiedział Bogusław Dąbrowski, były trener Łysicy.
Bryła znakomicie radził sobie w pracy z młodzieżą Błękitnych Kielce. W ostatnich latach był mocno zaangażowany w piłkę kobiecą. Był działaczem Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, sekretarzem Wydziału Szkolenia, nauczycielem w Liceum Ogólnokształcącym w Bodzentynie, a także
wychowawcą wielu futbolowych pokoleń. Od dziecka związany z Łysicą najpierw jako zawodnik, potem trener i działacz.Uroczystości pogrzebowe odbędą się 12.02.2014. Msza żałobna rozpocznie się o godzinie 13:00.Wit Bryła zostanie pochowany na cmentarzu parafialnym w Bodzentynie.