Zła passa trwa

Spotkanie derbowe z drużyną Staru Starachowice miało być tym na przełamanie, po dobrej grze podopieczni Piotra Gadeckiego ostatecznie musieli uznać wyższość rywali przegrywając 0:2 i tym samym ponosząc piątą porażkę z rzędu.

Weekendowe derby zapowiadały się bardzo ciekawie oba zespoły liczyły na komplet punktów a co za tym idzie obie postawiły na atak. Początek spotkania był dość wyrównany, a gra toczyła się w środku pola. Łysica pod bramką Staru zameldowała się już w 3 minucie lecz strzał Kalisty minął bramkę strzeżoną przez Dominika Dziułkę.
Nasz zespół kolejna okazję podbramkową stworzył sobie w 10 minucie gry jednak strzał z rzutu wolnego okazał się niecelny.

Podopieczni Arkadiusza Bilskiego odpowiedzieli w 20 minucie groźnym strzałem jednak ten poszybował nad bramką Wróblewskiego. W 35 minucie gry doszło do za,mieszania pod bramką Staru jednak ostatecznie strzał Ucińskiego zablokowali obrońcy. Po pierwszych 45 minutach gry wynik utrzymywał się remisowy.

Druga odsłona meczu mogła zacząć się bardzo dobrze dla gospodarzy jednak w 48 minucie gry po indywidualnej akcji Uciński trafił w słupek. Dwie minuty później ponownie o sobie dał znać "Utek"jednak jego strzał po podaniu Mikosa przeszedł nad bramką. W 56 minucie gry zaatakowali goście dobrze dogrywał Fabiański a strzelał Gołyski jednak jego uderzenie okazało się zbyt słabe by zaskoczyć naszego golkipera.

W 81 minucie gry po dość pechowym wybiciu piłki Star objął prowadzenie a konkretnie uczył to Klaudiusz Marzec otwierając wynik meczu. Starachowiczanie w 93 minucie spotkania przypieczętowali zwycięstwo trafieniem Dawida Płatka i po końcowym gwizdku mogli się cieszyć ze zdobycia trzech punktów.

Trzeba przyznać że nasz zespół nie zagrał złego meczu brak Szymona Michty oraz okrojona ławka rezerwowych spowodowana kontuzjami z pewnością ograniczają naszą drużynę jeśli chodzi o roszady. Teraz przed naszą drużyną starcie z OKS-em Opatów w którym wszyscy nie wyobrażają sobie innego wyniku jak zwycięstwo.