Rusza Liga Typerów Rundy Wiosennej

Już w najbliższy weekend rozpoczynamy kolejną edycję Ligi Typerów. Przypomnijmy że jesienną edycję wygrał Bartłomiej Dekiel który jako jedyny wytypował wszystkie kolejki w których zgromadził 114 punktów

Pomysł typera narodził się jeszcze w rozgrywkach III Ligi Małopolsko - Świętokrzyskiej. Sama zabawa miała charakter luźnej rywalizacji i trzeba śmiało przyznać że przypadła ona zawodnikom do gustu.
Formuła typowania była dość prosta co tydzień jeden z zawodników typował wybraną kolejkę za poprawne wskazanie wyniku dostawał trzy punkty, za trafienie wyniku jeden punkt za spudłowanie zero. W nadchodzącym sezonie chcemy zmienić formułę rywalizacji.
W zabawie oprócz zawodników może wziąć udział każdy kto wyśle nam w wiadomości prywatnej swoje typowania w danej kolejce nie później niż na dwie godziny przed rozpoczęciem pierwszego meczu w danej kolejce. Kolejną zmianą jaką wprowadzamy będzie ta odnosząca się do ilości typowań
Do tej pory każda osoba bądź zawodnik mógł wytypować tylko dwie kolejki w całym sezonie, teraz możecie typować każdą kolejkę aż do zakończenia rozgrywek. Wiadomości możecie wysyłać do nas na FB na naszym oficjalnym profilu klubowym.
Żeby zabawa nabrała smaku to dla pierwszych trzech miejsc przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody do zgarnięcia. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zabawy.

Przykładowe Typowanie nadchodzącej 20. Kolejki IV Ligi Świętokrzyskiej:

Norbert Drożdżał i jego typowanie 20.Kolejka

AKS 3:1 OKS
GKS Rudki 2:1 Nida
Nowiny 4:0 Hetman
Czarni 3:1 Wierna
Moravia 1:2 Łysica
Naprzód 2:1 Alit
Neptun 0:2 Orlicz
Partyzant 1:3 Granat
Star 1:1 Lubrzanka
Pogoń 0:1 Spartakus