Ostatnia kolejka ligowa w tym miesiącu

Już w najbliższy weekend zostaną rozegrane kolejne spotkanie ligowe w rozgrywkach III ligi Małopolsko-Świętokrzyskiej.
Nasza drużyna swoje spotkanie ligowe miała rozegrać w niedzielę z Przebojem Wolbrom, jednak po decyzji drużyny gości o wycofaniu się z rozgrywek ligowych naszemu zespołowi oddano mecz walkowerem.
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Dalinem Myślenice a Sołą Oświęcim. Obie ekipy w rundzie wiosennej jeszcze nie poniosły porażki, Dalin odnotował dwa zwycięstwa ( z Łysicą i Kszo), natomiast Soła remis oraz zwycięstwo (z Koroną II i Unią). Inne ciekawe spotkanie w tej kolejce  to z pewnością kolejne derby Świętokrzyskie w których Wisła Sandomierz podejmie Kszo 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

W pozostałych spotkaniach 20 kolejki III ligi Małopolsko Świętokrzyskiej zmierzą się:

Wisła II Kraków - Wierna Małogoszcz
BKS Bochnia - Nida Pińczów