Karina Kosiarska zagra na zapleczu ekstraligi kobiet

W zakończonym sezonie była motorem napędowym żeńskiej Łysicy. Na 22 spotkania zdobyła dla Łysicy 21 bramek. Łącznie wystąpiła w 41 spotkaniach zdobywając 37 goli.

Jej dobra postawa w rozgrywkach ligowych zaowocowała dwukrotnym powołaniem na konsultacje Reprezentacji Polski. Pomimo młodego wieku już w trakcie rozgrywek wzbudziła zainteresowanie kilku zespołów z zaplecza ekstraligi.
Ostatecznie Karina Kosiarska w nowym sezonie będzie reprezentowała barwy Sportowej Czwórki Radom który miniony sezon zakończyła na 6 miejscu w I Lidze.
"Myślę, że przejście do 1-ligowego klubu jest w mojej przygodzie z piłką krokiem w przód. Daje mi to możliwość podniesienia swoich umiejętności sportowych a także szansę dalszego rozwoju. Luksiary dadzą mi możliwość sprawdzenia się na tle znacznie lepszych drużyn". Powiedziała nam w krótkiej rozmowie Karina Kosiarska.
Naszej wychowance serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszych barw klubowych oraz życzymy wszystkiego dobrego w nowym klubie a także trzymamy kciuki za dobre występy w wyższej klasie rozgrywkowej.