Gra III liga zapowiedź spotkań !!!

Już dziś zostanie rozegrana część spotkań III ligi Małopolsko-Świętokrzyskiej. W 27. kolejce spotkań które zostaną rozegrane dziś w godzinach 15:00-17:00 najciekawiej zapowiada się starcie pomiędzy drużynami Popradu Muszyna i Porońca Poronin. Goście w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyli zaledwie punkt i by dalej myśleć o utrzymaniu muszą z Muszyny wywieść komplet punktów. Drużyna gospodarzy natomiast znajduje się jeszcze w gorszej sytuacji z 25 punktami na koncie plasuje się na trzeciej pozycji od końca. W zeszłej rundzie pomiędzy tymi zespołami padł remis 1:1 jak będzie teraz będą mogli państwo obejrzeć na żywo >>> TUTAJ<<<

W innym ciekawym dzisiejszym spotkaniu rezerwy Kieleckiej Korony podejmą przed własną publicznością drużynę Beskidu Andrychów. Podopieczni Krzysztofa Wądrzyka w ostatniej kolejce pokonali przed własną publicznością wicelidera rozgrywek Sołę Oświęcim co bez wątpienia zasługuję na miano niespodzianki. Koroniarze w ostatniej kolejce zmierzyli się w Bochni z tamtejszym BKS-em i po raz kolejny stracili trzy punkty w samej końcówce spotkania. Można by rzec że Kieleckim rezerwom brakuje koncentracji co przy dobrej postawie Andrychowian w ostatnich kilku spotkaniach może byc dużym problemem.
Ostatnim zespołem z naszego województwa który swoje spotkanie rozegra dziś jest Kszo 1929 Ostrowiec Świętokrzyski który podejmie przed własną publicznością drużynę Górnika Libiąż. Libiążanie w ostatniej kolejce byli bliscy sprawienia niespodzianki prowadząc z Łysicą do 93 minuty, w zespole Górnika widać zwyżkę formy w trzech ostatnich spotkaniach zdobyli siedem punktów a w bezpośrednim starciu są lepszym zespołem ponieważ na jesieni pokonali podopiecznych Rafała Lasockiego 4:2. Skrót tego spotkania poniżej:

Nasz zespół w ostatniej kolejce ligowej odniósł cenne zwycięstwo pokonując w Małogoszczy tamtejszą Wierną 1:0.
Skrót tego spotkania poniżej:

Sobotnią część 27 kolejki ligowej zakończy starcie Tarnowskiej Unii z drużyną BKS-u Bochnia. Drużyna "Jaskółek" w ostatniej kolejce była bliska wywiezienia ze Skarżyska cennych punktów gdzie zagrała bardzo dobre spotkanie co przed dzisiejszym pojedynkiem stawia ich w roli faworyta. Goście w ostatnią środę przed własną publicznością dopiero w samej końcówce uratowali punkt remisując z rezerwami kieleckiej Korony.
Na jesieni lepsi okazali się podopieczni Tomasza Kijowskiego pokonując w Bochni gospodarzy 2:0.

Skrót i wypowiedzi poniżej:

Niedzielne spotkania również zapowiadają się bardzo emocjonująco a prawdziwym hitem będzie starcie Wisły Sandomierz z Hutnikiem Nowa Huta Kraków. Sandomierzanie w ostatniej kolejce pauzowali dostając walkower za mecz  z Przebojem natomiast Hutnik przed własną publicznością zremisował z Dalinem Myślenice 2:2. Na jesieni w Krakowie lepsza byłą Wisła która pokonała ekipę z suchych stawów 1:0 Materiał wideo z tego spotkania poniżej:

Lider rozgrywek Granat Skarżysko Kamienna po swoje punkty uda się Myślenic z którymi na jesieni przegrał przed własną publicznością 1:2. Myśleniczanie nie przegrali ostatnich trzech spotkań ligowych i są w stanie sprawić niespodziankę tym bardziej że będą grali u siebie.
Lider do Myślenic a wicelider u siebie będzie walczył o ligowe punkty również z drużyną z naszego województwa a mianowicie z Wierną Małogoszcz. Oba zespoły w ostatniej kolejce ligowej przegrały swoje spotkania, również na jesieni lepsi byli Oświęcimianie pokonując na wyjeździe Wierną 1:3 Skrót tego spotkania poniżej:

Spotkaniem kończącym weekendową kolejkę będzie starcie derbowe pomiędzy Łysicą a Nidą Pińczów. Goście w środowej kolejce przegrali ważne spotkanie z Popradem Muszyna i są głównym kandydatem do spadku z trzeciej ligi, Łysica natomiast w środę dopiero w ostatnich sekundach spotkania uratowała remis w Libiążu, lecz  z perspektywy boiska to ona była lepszym zespołem stwarzającym sobie wiele sytuacji bramkowych. faworytem spotkania jest oczywiście nasz zespól jednak Pińczowianie przyjadą do Bodzentyna rządni rewanżu za spotkanie z jesieni gdzie przed własną publicznością ulegli Łysicy 1:2.
W tej kolejce pauzuje Wisła II Kraków której przyznano walkower za mecz  przebojem Wolbrom