Dwa sparingi za nami

Okres przygotowawczy do nowego sezonu rozpoczął się na dobre nasza drużyna ma za sobą dwa mecze kontrolne w których odniosła jedną porażkę a także jedno zwycięstwo. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Bodzentynie podopieczni Piotra Dejoworka po słabym spotkaniu ulegli 0:3 Kamiennej Brody, w drugim rozegranym wczoraj nasz zespół zmierzył się w Nowinach z miejscowym GKS-em i to spotkanie Łysica wygrała aplikując gospodarzom cztery bramki.

GKS Nowiny - Łysica Bodzentyn 0:4 (0:2)

0:1 Mirosław Kalista 15 z karnego, 0:2 25, Kalista, 0:3 60,Kamil Garbacz 0:4 80 Krystian Płusa z karnego
Łysica: Dymanowski - Pawłowski, Kardas, Szymoniak, Kupczyk - Imiela, Chrzanowski, Michta, Korol, Garbacz - M. Kalista oraz Ryba, Kucała, Płusa.
Zmiany:
30 minuta- Schodzi Chrzanowski Wchodzi Ryba
45 minuta- Schodzi Pawłowski Wchodzi Płusa
45 minuta- Schodzi Michta Wchodzi Kucała
60 minuta- Schodzi Garbacz Wchodzi Chrzanowski
68 minuta- Schodzi Kardas Wchodzi Pawłowski
70 minuta - Schodzi Kalista Wchodzi Michta

Mecz mieliśmy pod pełną kontrolą. Gra była poukładana. Testowaliśmy Przemka Kupczyka i Adama Imielę z Granatu Skarżysko oraz Andrija Korola, który ostatnio grał w Partyzancie Radoszyce. Mamy trzy sparingi, będziemy im się jeszcze przyglądać. Cieszy też coraz lepsza postawa naszych młodych wychowanków. Pierwszą bramkę w seniorach zdobył Kamil Garbacz co bardzo cieszy. Kolejne spotkanie bodzentynianie rozegrają w najbliższą środę a przeciwnikiem będzie drużyna Lubrzanki Kajetanów.