Do Krakowa po trzy punkty Już w najbliższą niedzielę Łysica Akamit Bodzentyn rozegra swoje kolejne spotkanie o ligowe punkty. Tym razem podopieczni Krzysztofa Treli i Tomasza Dymanowskiego udadzą się do Krakowa gdzie zmierzą się z tamtejszym Hutnikiem Nowa Huta.
Gospodarze tego spotkania w obecnym sezonie prezentują znakomitą formę w czterech ostatnich spotkaniach odnieśli cztery zwycięstwa (dwa w lidze oraz dwa w pucharze). Nasz zespół jak na razie zanotował dwie ligowe porażki a także jedno zwycięstwo przyznane walkowerem. Mecze tych drużyn zawsze budzą emocje. Na jesieni w Bodzentynie lepszy okazał się Hutnik który wyrwał Łysicy trzy punkty w końcówce spotkania, natomiast w zeszłym sezonie w Krakowie to Łysica wywiozła komplet punktów pokonując gospodarzy 4:3 i również zdobywając bramki w końcówce spotkania.

Przewidywany skład Łysicy:
Dymanowski, Płusa, Kardas, Szymoniak, Kozubek, Ciesielski, Pawłowski, Gardynik Damian, Kiełbasa, Anduła, Kalista