Ze Świtem Ćmielów w Pawłowie

W najbliższą sobotę, 29 kwietnia 2023 roku na stadionie w Bodzentynie, miało odbyć się spotkanie piłkarskie pomiędzy Łysicą Bodzentyn a Świtem Ćmielów, oraz spotkanie w Klasie Okręgowej Juniorów Młodszych pomiędzy Łysicą a Zrywem Zbigniewice

Jednakże, z powodu renowacji murawy na stadionie w Bodzentynie jaka została przeprowadzona tydzień temu, organizatorzy musieli podjąć decyzję o zmianie miejsca rozgrywania meczu.

Ostatecznie, spotkanie zostanie rozegrane na stadionie Arki Pawłów, który znajduje się około 15 km od Bodzentyna. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00, jak pierwotnie planowano.
Podsumowując, choć zmiana miejsca rozgrywania meczu może być dla niektórych zawodem, organizatorzy podjęli decyzję, która zapewni bezpieczeństwo piłkarzom oraz umożliwi przeprowadzenie spotkania w równorzędnych warunkach dla obu drużyn .
Również miejsce rozegrania meczu juniorów zostało zmienione i spotkanie w którym przeciwnikiem podopiecznych Jarosława Szczurka będzie Zryw Zbigniewice odbędzie się w Zbigniewicach.

Z ogromną wdzięcznością pragniemy przesłać słowa uznania oraz podziękowania dla Zarządu Klubu Sportowego Arka Pawłów oraz Zryw Zbigniewice za okazaną pomoc w trudnej sytuacji związanej z renowacją murawy na stadionie w Bodzentynie. Dzięki Państwa życzliwości i wsparciu, możliwe będzie przeprowadzenie ważnych spotkań piłkarskich z udziałem naszych zespołów.