Zapowiedź nadchodzącego spotkania ligowego

Już w najbliższą niedzielę swój kolejny mecz ligowy rozegra Łysica Bodzentyn która uda się do Kazimierzy Wielkiej gdzie zmierzy się z miejscową drużyną Sparty. Runda wiosenna dla gospodarzy nadchodzącego spotkania rozpoczęła się bardzo słabo trzy spotkania trzy porażki w tym dwie przed własną publicznością pierwsza z Cracovią 0:1 druga w ostatniej kolejce ze Spartakusem Daleszyce 0:3.

Dla podopiecznych Piotra Dejworka to spotkanie będzie numerem trzy w tegorocznych ligowych rozgrywkach, po porażce z Wisłą i bezbramkowym remisie w Połańcu bodzentynianie wreszcie liczą na przełamanie w dwóch aspektach pierwszy to pierwsze trzy punkty drugi to pierwsza bramka w rundzie wiosennej. Łysica co najważniejsze na to spotkanie uda się w najmocniejszym składzie czego nie można powiedzieć o drużynie gospodarzy w której panuje szpital. Ze składu wypadło trzech podstawowych zawodników co nie jest dobrą wiadomością przed derbowym spotkaniem.

Na jesieni w Bodzentynie lepsza okazała się Łysica która po golu Mirosława Kalisty wygrała 1:0. Po tym spotkaniu nasz zespół nie będzie miał za wiele odpoczynku ponieważ już w środę uda się do Krakowa gdzie zmierzy się z rezerwami ekstraklasowej Cracovii.

Ostatnie cztery spotkania spotkania Sparty Kazimierza Wielka:

Ostatnie cztery spotkania Łysicy:

Najlepsi strzelcy w drużynie Sparty Kazimierzy Wielka:

Papa Drame 3 bramki
Mateusz Wołowski 2 bramki
Paweł Czajka 2 bramki
Jan Kret 2 bramki

Najlepsi Strzelcy w drużynie Łysicy Bodzentyn:

Szymon Michta 6 bramek
Dariusz Anduła 5 bramek
Radosław Kardas 3 bramki
Dominik Chrzanowski 2 bramki