Trzy punkty wróciły z Radoszyc

W pierwszej części spotkania oba zespoły grały zachowawczo, przez to sytuacji podbramkowych było mało.

Trzy okazje w pierwszej połowie

W 3 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się gracz Partyzanta Bartłomiej Papros. Jednak w oddaniu strzału przeszkodził mu obrońca Łysicy. Po uderzeniu, piłka minęła bramkę gości. W 30 minucie szansę na zdobycie bramki dla gospodarzy miał Vladyslav Kabaniuk, jednak jego strzał był niecelny. W tej części meczu jedną okazję mieli goście, ale również jej nie wykorzystali.

Gol Kardasa na wagę zwycięstwa

W 52 minucie źle piłkę z własnego pola karnego wybił bramkarz gospodarzy Marcin Zieliński. Futbolówkę przechwycili goście i po uderzeniu jednego z nich piłka wyszła po za boisko, wcześniej dotykając obrońcę Partyzanta. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramką dla gości zdobył Radosław Kardas.

Cztery słupki, jedna poprzeczka

W drugiej połowie oba zespoły zagrały lepiej. Goście aż sześciokrotnie mogli umieścić piłkę w bramce, jednak na jej drodze za każdym razem stawały słupki i poprzeczki. W 58 minucie Krystian Płusa po strzale głową trafił w poprzeczkę. W 60 minucie po zagraniu Romana Babina w sytuacji sam na sam z Tomaszem Dymanowskim znalazł się Papros. Po jego uderzeniu piłka minęła bramkę gości. W 64 minucie po dośrodkowaniu Dominika Chrzanowskiego, Piotr Pawłowski trafił w poprzeczkę. W 69 minucie Mirosław Kalista trafił w słupek. W 73 minucie napastnik Łysicy strzelał, piłka odbiła się od bramkarza i ponownie trafiła w poprzeczkę. W 74 minucie po zamieszaniu podbramkowym w słupek trafił Szymon Michta. W 82 minucie po uderzeniu z dystansu Patryka Kalisty, futbolówka trafiła w słupek.

W 86 minucie na boisku w barwach Łysicy pojawił się debiutujący na trzecioligowych boiskach, pomocnik Michał Nowak. Gospodarze do końca próbowali wypracować sobie okazję, z której mogłaby paść wyrównująca bramka, jednak nie zbyt dobrze radzili sobie w tym fragmencie meczu, w grze ofensywnej. Ostatecznie prowadzenie utrzymała Łysica, która wygrała 1:0.