Szybka 11 z bodzentyńskim lwem

Rozgrywki w Świętokrzyskiej Klasie Okręgowej pomału zbliżają wielkimi krokami. My powracamy na stara stronę internetową a wraz z tymi przenosinami powracamy z krótkimi wywiadami z naszymi zawodnikami. Dziś do rozmowy zaprosiliśmy Adama Dymanowskiego. Naszemu młodemu golkiperowi zadaliśmy kilka krótkich pytań. Oto co miał nam do powiedzenia.

1.Zadowolomy po pierwszej rundzie w rozgrywkach seniorskich? Jak oceniasz swoją grę na jesieni?
Adam Dymanowski: Mogę powiedzieć że jestem zadowolony ,uważam że to była dobra runda w moim wykonaniu

2.Poza piłką uprawiasz jakiś sport, czym się zajmujesz na co dzień? Masz jakieś hobby, jak spędzasz wolny czas??
Chodzę na siłownie, wolny czas prócz siłowni spędzam na widzeniu się ze znajomymi, moim hobby jest muzyka

3.Motywujesz się jakoś przed meczem??
Słucham muzyki

4.Co najbardziej podoba Ci się w naszej drużynie?
Wszystko. Atmosfera i ludzie są wspaniali.

5.Ulubiony klub piłkarski?? oraz zawodnik?
Moim ulubionym klubem jest FC Barcelona ,a zawodnikiem Anthony Lopes

6.Kto według Ciebie jest głównym kandydatem do awansu i dlaczego jesteśmy to My?
Głównym kandydatem do awansu jesteśmy my i dlatego awansujemy.

7.Jaka jest recepta na bycie dobrym zawodnikiem na twojej pozycji??
Nie mam pojęcia.

8.Co chciałbyś powiedzieć młodym chłopakom w twoim wieku którzy podobnie marzą o tym aby przebić się do piłki seniorskiej
Uważam że jeżeli chcą grać w piłce seniorskiej to powinni mierzyć wyżej niż w ligę okręgową , ja wybrałem ligę okręgową z przyczyn prywatnych.

9.Jakiej muzyki słuchasz?
Wszystkiego co wpadnie w ucho ale najczęściej jest to rap/trap.

10.Samochód twoich marzeń?
BMW M7.

11.Gdybym nie grał w piłkę nożną zostałbym?
Raperem

Adam Dymanowski w minionej rudzie rozegrał w naszych barwach 12 spotkań z czego 11 w pełnym wymiarze czasowym.