Odrabiamy zaległości do Wolani po trzy punkty

Patrząc na poziom rozgrywek można by się nieco zdziwić że na tym szczeblu system rozgrywanych ostatnio spotkań jest dość intensywny. Po niedzielnym spotkaniu emocje już opadły a tu przed nami kolejny bardzo ciężki mecz.
Już jutro nasz zespół uda się do Woli Rzędzińskiej gdzie rozegra zaległe spotkanie z miejscową Wolanią. W pierwotnym terminie gospodarze po konsultacji z zarządem odwołali spotkanie ze względu na zalane boisko.
Drużyna gospodarzy po 24- kolejkach plasuje się na czternastej pozycji z dorobkiem 22 punktów na co złożyło się
pięć zwycięstw, siedem remisów a także jedenaście porażek zaś bilans bramkowy na ten moment wynosi 19-38.
W swoim ostatnim spotkaniu ligowym podopieczni Grzegorza Tyla w Krakowie przegrali z miejscowym Hutnikiem Nowa Huta 4:1.
W obecnej rundzie drużyna Wolani zanotowała jedno zwycięstwo trzy remisy oraz dwie porażki. Najlepszym strzelcem zespołu jest Artur Biały który na swoim koncie ma osiem bramek. Na jesieni po zaciętym spotkaniu wygrała Wolania pokonując naszą drużynę 2:3. Wtedy dwie bramki zdobył właśnie Biały a jedno trafienie dołożył Wilk, dla naszej drużyny oba gole zdobył Szymon Michta.
Trener zespołu Piotr Dejworek w tym spotkaniu będzie mógł już skorzystać z powracającego za kartki Łukasza Szymoniaka a także wracającego po kontuzji Dominika Chrzanowskiego, po dobrym niedzielnym spotkaniu w kadrze znalazł się też Piotr Maniara który najprawdopodobniej również dostanie szansę w tym meczu.
Początek batalii o godzinie 17:00.