Drugie zwycięstwo żeńskiej Łysicy

Po pokonaniu drużyny z Buska Zdroju podopieczne Mirosława Rubinkiewicza w swoim kolejnym spotkaniu ligowym zmierzyły się z drużyną GKS-u Iwanisk. Warto podkreślić że na tym spotkaniu było więcej kibiców niż na meczu drużyny trzecioligowej co jest z pewnością miłym zaskoczeniem.

Co można napisać o samym spotkaniu ano to że był to mecz walki w którym było więcej starć pomiędzy dziewczynami niż akcji podbramkowych. Nasze dziewczyny pierwszą dobra okazje wypracowały sobie w 50 minucie spotkania i od razu zdobyły bramkę kiedy to prostopadłe podanie wykorzystała Zyguła która pewnym strzałem pokonała bramkarkę przyjezdnych. Im bliżej końca spotkania tym bardziej zarysowywała się przewaga gości zawodniczki z Iwanisk miały przewagę fizyczną, stąd ich dominacja w końcówce. Mimo wszystko naszej drużynie udało się utrzymać korzystny wynik spotkania do samego końca i zapisać sobie tym samym kolejne trzy punkty na koncie. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna awansowała na trzecie miejsce  w tabeli. Kolejne spotkanie piłkarki z Bodzentyna rozegrają w sobotę o godzinie 14:30 w Daleszycach gdzie podejmie ich lider rozgrywek drużyna Sparty.

Łysica Bodzentyn - UKS Iwaniska 1:0 (0:0), Zyguła 50

Łysica:Linek - Telka, Kuś, Kowalik, Kolasa - Gostomska, Zyguła (70. W. Michta), Puchała (72. W. Michta), Lodzińska - Wzorek (41. D. Michta), Czaja