Rezerwy nowym liderem B klasy !!!

Po pokonaniu byłego już lidera z Wilczyc podopiecznych Jarosława Szczurka czekało kolejne starcie z liderem.
Tym razem do Bodzentyna przyjechał zespół rezerw Alitu Ożarów.
Szkoleniowiec bodzentynian w tym spotkaniu nie mógł skorzystać z Piotra Maniary, Bartłomieja Pytla a także z Marcina Czernikiewicza.

W pierwszej połowie spotkania oglądaliśmy wyrównane starcie czego efektem była mała ilość sytuacji podbramkowych, pierwszy sygnał do ataku dał aktywny Kucała który próbował pokonać bramkarza przyjezdnych jednak jego strzał z rzutu wolnego przeleciał koło bramki.

Kolejna okazję rezerwy wypracowały sobie w 25 minucie kiedy na bramkę z szesnastu metrów uderzył Grzegorski jednak jego strzał przeleciał również koło słupka. Im bliżej końca pierwszej części gry tym większa zarysowywała się przewaga Łysicy. Wynik spotkania otworzył Jędrzejczyk który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Kucały i zdobył bramkę... plecami. Trzy minuty później było już 2:0 dla wicelidera rozgrywek, bramkę zdobył Kucała który dokładnie przymierzył z rzutu wolnego.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli miejscowi, którzy przejęli inicjatywę i raz po raz dochodziło do jakiegoś zamieszania w polu karnym. W 53 minucie dobrą okazje zmarnował Witkowski który nie trafił w bramkę po podaniu Grzegorskiego, trzy minuty później ten sam zawodnik stanął przed kolejną okazją do zdobycia bramki jednak i tym razem się minimalnie pomylił.

Kontaktowego gola mogli zdobyć goście kiedy to po dośrodkowaniu z piłką minął się Szczurek ale ostatecznie napastnik gości został wyrzucony zbyt daleko do linii i całą akcję zażegnali obrońcy.

Mijały kolejne minuty a nasz zespół niczym bokser czekał na dogodny moment by zaatakować. Taka okazja nadarzyła się się w 62 minucie kiedy po szybkiej kontrze i doskonałym dograniu Michała Hajdenrajcha drugiego gola w tym spotkaniu a siódmego w całych rozgrywkach zdobył Kucała.
Nasz zespół ma to do siebie że jak zdobywa trzecią bramkę to luzują mu się szyki tak było i tym razem czego konsekwencją była stracona bramka po rzucie wolnym. Radość Ożarowian nie trwała jednak długo ponieważ w 65 minucie kropkę nad i postawił Telka który wykorzystał dobitkę i ustalił wynik spotkania na 4:1

Do samego końca nasz zespół dominował na boisku i mógł zdobyć jeszcze kilka bramek jednak jak zwykle zawiodła skuteczność. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna została nowym liderem rozgrywek B-klasy.

Kolejne spotkanie Łysica II Bodzentyn rozegra w sobotę w Łagowie gdzie zmierzy się z tamtejszymi rezerwami ŁKS-u. Początek spotkania o godzinie 15:30