Zmiany kadrowe w naszym zespole cz. 2

Do rozpoczęcia zmagań ligowych pozostały dwa dni. Nowy zarząd od początku swojej pracy za główny cel wziął sobie uzupełnienie kadry przed nadchodzącym sezonem.

Jak informowaliśmy miesiąc temu z klubem przy Wolności 4 pożegnali się Michał Kamiński, Radosław Mikołajek, Piotr Jedlikowski, Damian Nogaj, Konrad Kijanka, Dominik Chrzanowski. Zmiana nastąpiła również na stanowisku trenera mianowicie Tomasza Dymanowskiego zastąpił Piotr Gadecki.

Pierwszym transferami jakie zatwierdził zarząd było pozyskanie Damiana Szyszki a także Pawła Kopciała

Pierwszy dołączył do Łysicy z Granatu Skarżysko Kamienna drugi z Polonii Iłży.
Dziś możemy potwierdzić kolejne wzmocnienia. na nadchodzący sezon z klubem związało się aż dziesięciu nowych zawodników Oto oni:
Paweł Suwara- dołączył do naszego zespołu z Granatu Skarżysko Kamienna dla którego rozegrał 58 spotkań w których zdobył dwie bramki. Łącznie w seniorskiej piłce na swoim koncie ma aż 166 spotkań. Wcześniej reprezentował barwy Szydłowianki Szydłowiec a także Gryfia Mirów, Paweł wzmocni blok defensywny a konkretnie jego środek
Wiktor Pisarski

Młodzieżowiec dołączył do naszego zespołu z Akademii Piłkarskiej Staru Starachowce dla której rozegrał 43 spotkania zdobywając w nich 7 bramek. Najlepiej czuje się jako boczny pomocnik i z pewnością na tej pozycji będziemy go oglądać.
Kamil Uciński

Młodzieżowiec podobnie jak Damian Szyszka i Paweł Suwara przyszedł do nas z drużyny Granatu Skarżysko Kamienna którego jest wychowankiem. W swoim dorobku ma już 132 spotkania w barwach Granatu dla którego strzelił od samego początku 76 bramek. Kamil Podobnie jak Wiktor wzmocni formację pomocy i również będzie to bok pomocy.
Norbert Grudzień

Wychowanek naszego klubu który ostatni sezon spędził w drużynie Górala Górno. W seniorskiej piłce na swoim koncie 46 spotkań oraz 20 bramek. Jego nominalną pozycją jest ta na boku pomocy ale może również występować w ataku.
Michał Niebudek

Ostatni sezon spędził w drużynie Astry Piekoszów dla której rozegrał 11 spotkań w których zdobył dwie bramki. Na swoim koncie w seniorskiej piłce 40 spotkań oraz 4 bramki. Wzmocnił formację defensywną i będzie występował w naszej drużynie jako boczny obrońca.
Ariel Spadło

Po blisko 11 latach Ariel ponownie w naszych barwach w których występował w sezonie 2009-2010. Od tego momentu na swoim koncie odnotował 160 spotkań w rozgrywkach seniorskich w których łącznie zdobył 5 bramek. Ariel zasili środek pomocy.
Piotr Mikos

Młodzieżowiec Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że 17-letni gracz występujący najczęściej na pozycji skrzydłowego lub napastnika, najbliższe pół roku spędzi w drużynie ze Starachowic Mikos zdążył wystąpić w meczach kontrolnych zielono-czarnych. Nadarzającą się okazję na transferowym rynku wykorzystał nasz zarządu który dziś dopiął transfer młodego zawodnika W naszym zespole powinien walczyć o miejsce w wyjściowym składzie, jako jeden z kilku młodzieżowców.
Piotrek powalczy o pozycję bocznego pomocnika wraz z kamilem Ucińskim i Wiktorem Pisarskim.
Patryk Kwieciński-  Patryk jest wychowankiem naszego klubu który dopiero stawia kroki w seniorskiej piłce. Zarząd klubu postanowił włączyć młodego zawodnika do kadry pierwszego zespołu w której będzie rywalizował z innymi młodzieżowcami o miejsce w składzie
Michał Wojton

Podobnie jak Ariel Spadło Michał powraca w nasze szeregi. Ostatni sezon spędził w drużynie Kamiennej Brody dla której rozegrał 13 spotkań i zaliczył dwie bramki. Łącznie w swoim dorobku ma rozegranych 79 meczów w rozgrywkach seniorskich w których zdobył 40 goli. Michała będziemy mogli oglądać na środku pomocy
Adam Koprowski

Kolejny wychowanek klubu który powrócił w żółto-czarno-zielone barwy jego nominalna pozycja to środkowy pomocnik. Dla naszego klubu do tej pory Koprowski 74 spotkania w których zdobył 20 bramek

Wszystkich zawodników serdecznie witamy w naszych szeregach i życzymy samych sukcesów.

Łysica Bodzentyn Sezon 2020-2021

Kadra zespołu Sezon 2020-2021
Bramkarze: Tomasz Wróblewski, Dominik Chrzanowski

Obrońcy : Mateusz Kołodziejski, Damian Szyszka, Norbert Drożdżał, Paweł Suwara, Bartłomiej Drabik, Michał Niebudek, Kamil Garbacz, Patryk Kwieciński