Zapowiedź nadchodzących spotkań

Już w najbliższy weekend zostaną rozegrane kolejne spotkania z udziałem naszych zespołów, W sobotę w Bodzentynie zostanie rozegrane spotkanie pucharowe w którym rezerwy Łysicy podejmą drużynę Klonówki Masłów która na co dzień swoje spotkania rozgrywa w A- klasie, czyli ligę wyżej. Oba zespoły już kiedyś mierzyły się ze sobą. Było to w roku 2013 i wtedy  po zaciętym spotkaniu wygrała Łysica 5:4.
Dla podopiecznych Piotra Dejworka będzie to kolejny sprawdzian przed zmaganiami ligowymi które wystartują w sobotę 23 sierpnia. Początek spotkania o godzinie 17:00 w Bodzentynie.
Kolejny mecz ligowy tym razem na wyjeździe rozegrają zawodnicy Łysicy Bodzentyn którzy po ligowe punkty udadzą się do Sandomierza gdzie zmierzą się z miejscową Wisłą.
Gospodarze tego spotkania fatalnie zaczęli rozgrywki, ulegając na wyjeździe Spartakusowi Daleszyce aż 5:0 na dodatek tracąc podstawowego bramkarza już w pierwszych minutach spotkania.

Łysica po sensacyjnym zwycięstwie z Porońcem Poronin do Sandomierza uda się w roli faworyta gdzie z pewnością będzie chciała się zrewanżować za ostatnią porażkę w finale Okręgowego Pucharu Polski. Sandomierzanie to już nie ta sama ekipa co w zeszłym sezonie, po zawirowaniach w zarządzie jak i braku pomocy ze strony miasta większość drużyny która jeszcze nie tak dawno walczyła w barażach o drugą ligę odeszła z Tadeuszem Krawcem na czele.

Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 17:00. Postaramy się przeprowadzić relację na żywo z tego spotkania.