Półfinał Okręgowego Pucharu Polski w Włoszczowie

W piątek, 17 maja 2014, w siedzibie biura Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, członkowie Wydziału Gier dokonali losowania półfinałowych par Pucharu Polski na szczeblu okręgu.
Nasz zespół swoje spotkanie rozegra w Włoszczowie gdzie podejmie ich tam tamtejszy zespół Hetmana. Gospodarze spotkania to drużyna na co dzień występująca w IV lidze Świętokrzyskiej w której obecnie plasuje się na 13 pozycji z dorobkiem 26 punktów na co złożyło się siedem zwycięstw, pięć remisów praz trzynaście porażek.
Droga podopiecznych Andrzeja Deca wyglądała znacznie trudniej niż naszej drużyny. By zajść tak daleko Włoszczowianie eliminowali kolejnoSokół Rykoszyn, Wierną Małogoszcz, Koronę II Kielce natomiast podopieczni Tomasza Dymanowskiego w drodze do półfinału mierzyli się kolejno Kszo 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski, Neptun Końskie, Polanami Pierzchnica.
W drugiej parze na przeciw siebie staną natomiast dwie ekipy z trzecioligowych boisk a mianowicie lider rozgrywek Granat Skarżysko Kamienna oraz Nida Pińczów której jako jedynej do tej pory udało się pokonać Skarżyszczan w obecnej rundzie, miało to miejsce 23 marca w Działoszycach, wówczas Pińczowianie wygrali 2:0.

Spotkania półfinałowe zostały zaplanowane na 4 czerwca i rozpoczną się o godzinie 17:30
Prawdopodobnie finał tych rozgrywek zostanie rozegrany na Kieleckiej Arenie gdzie swoje mecze rozgrywa Korona Kielce która na co dzień rozgrywa swoje spotkania na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce.