Nowe twarze w Łysicy

W dniu wczorajszym informowaliśmy państwa o tym kto na pewno opuścił nasz klub dziś chcemy państwu zaprezentować kto dołączył do naszego grona . o Tym kto zasili nasz klub w nadchodzacym sezonie dowiedzą się państwo w tym artykule zapraszamy do lektury.

Pierwszym zawodnikiem który zasili nasz klub w nadchodzącym sezonie jest wszystkim dobrze znany
Radosław Kardas który powrócił z wypożyczenia z III Ligowego KSZO w którym wystąpił 25 razy strzelając jedną bramkę. Popularny "Kardi" powrócił do naszego klubu po dwóch latach.

Radek w naszym klubie do tej pory rozegrał 160 spotkań
w których zdobył łącznie 16 bramek zanotowal również 4 czerwone kartki oraz 33 żółte kartoniki.

Oprócz Radka Kardasa do klubu powraca Tomasz Dymanowski który w zespole będzie pełnił dwie role jedną jako pierwszy trener zespołu drugą jako trzeci bramkarz.

Kolejnym nabytkiem który postanowił związać się z naszym klubem jest zawodnik Granatu Skarżysko Kamienna a mianowicie Norbert Drożdżał którego nominalną pozycją jest obrona. W minionym sezonie rozegrał on w barwach skarżyskiej drużyny 35 spotkań w których zdobył 2 bramki a także zanotował 7 żółtych kartek.
Dla Granatu łącznie rozegrał 96 spotkań zdobywając w nich 8 bramek i łapiąc 12 żółtych kartek.

Kolejnym nabytkiem jest Konrad Kijanka który w sezonie 2018/2019 reprezentował barwy Stali Kunów. Dla drużyny która miniony sezon zakończyła na 10 miejscu w klasie okręgowej zanotował łącznie 48 występów w których zdobył 11 bramek oraz wyłapał 11 żółtych kartek.
Oprócz Stali Konrad Kijanka reprezentował barwy takich klubów jak KSZO Ostrowiec, czy Kamienna Brody.
Łącznie w seniorskiej piłce rozegrał on 198 spotkań w których zdobył 34 bramki.

59 bramek w 284 spotkaniach w seniorskiej piłce a także 40 żółtych kartek to dorobek kolejnego zawodnika który postanowił grać w naszym zespole o kim mowa?
Mowa o Michale Kamińskim któryminionysezon spędził w trzecioligowej Wiśle Sandomierz.
W barwach tego klubu rozegrał łącznie 35 spotkań zdobywając jedną bramkę.

Ostatnim na ten moment potwierdzonym transferem jest pozyskanie z ŁKS-u Łagów Wojciecha Skrobisza w którego barwach rozegrał 8 spotkań
Ogólnie najwięcej spotkań bo aż 91 ten 28 letni obrońca ma rozegranych w Alicie Ożarów w którym występował w latach 2015-2018
Bardzo dobrą informacją jest też ta o pozostaniu w naszym klubie Tomasza Wróblewskiego który postanowił w kolejnym sezonie bronić naszych barw.