Łysica w przebudowie.

Łysica w przebudowie.

Witamy po dłuższej przerwie oto kilka newsów dotyczących naszych zespołów:

1. Nowym trenerem pierwszego zespołu został Krzysztof Trela który jest dobrze znany bodzentyńskim sympatykom. Jako zawodnik reprezentował barwy naszego zespołu w latach 2011-2014. Zastąpił on na tym stanowisku Janusza Cieślaka który przeniósł się do drużyny Naprzodu Jędrzejów. Byłemu trenerowi dziękujemy za cały wkład jaki włożył w prowadzenie bodzentyńskiej ekipy, życzymy również powodzenia w nowym klubie jak i sukcesów.

2. Barwy klubowe po długoletnich występach w naszym zespole zmieniają również Łukasz Szymoniak a także Piotr Pawłowski. Obaj zawodnicy najprawdopodobniej zasilą drużynę Naprzodu Jędrzejów. Obu Panom dziękujemy z całego serca za zaangażowanie, poświęcenie oraz godne reprezentowanie barw naszej drużyny przez tak długi okres czasu.
Klub również opuszczają Robert Bilski który przenosi się do Orlicza Suchedniów, Dariusz Kowalski (GKS rudki) oraz Piotr Maniara który podobnie jak Szymoniak i Pawłowski najprawdopodobniej zasili ekipę z Jędrzejowa, Odchodzi również Piotr Ryba który przenosi się do drużyny Korony Kielce która na codzień swoje spotkania rozgrywa w Centralnej lidze Juniorów. Im również dziękujemy i zyczymy powodzenia w nowych klubach oraz samych sukcesów na arenie sportowej.

3. Ciekawa informacja dotarła również do nas wczoraj odnośnie żeńskiej ekipy która dzięki wycofaniu się kilku zespołów z esktraligi oraz pierwszej ligi utrzymała się w drugoligowych rozgrywkach. Liczymy an to że w tym sezonie podopieczne Mirosława Rubinkiewicza zaprezentują się znacznie lepiej a zdobyte doświadczenie zaprocentuje w nadchodzącym sezonie.

4. Nowym zawodnikiem pozyskanym do naszego zespołu jest golkiper Tomasz Wróblewski który w ostatnim sezonie reprezentował bawrw Staru Starachowice. Nowemu nabytkowi życzymy powodzenia oraz udanych występów w nadchodzącym sezonie.

Kolejne informacje już wkrótce...

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości