Łysica junior trzecia na turnieju w Łagowie

W dniu 26.08.2021 odbył się turniej piłkarski w Łagowie pod nazwą " Sportowe Wakacje" Nasza drużyna pod wodzą trenera Bogusława Dąbrowskiego oraz Tomasza Rzadkowskiego zajęła trzecie miejsce.

Turniej z powodu złych warunków atmosferycznych został przeniesiony na halę. Grano systemem grupowym w zespołach pięcioosobowych.
Nasza drużyna w grupie zmierzyła się z drużynami UKS Baćkowice, ŁKS Łagów oraz Orlęta Kielce.

W pierwszym spotkaniu nasi młodzi zawodnicy nie dali szans zespołowi z Baćkowic wygrywając 4:1.
Bramki dla naszego zespołu w tym meczu zdobywali: Szymon Zegadło który na listę strzelców wpisał się dwukrotnie, oprócz niego bramki dołożyli Filip Rak oraz Jan Mijalski.

W drugim spotkaniu zmierzyliśmy się z gospodarzem turnieju drużyną z Łagowa. Pomimo znaczącej przewagi i kilku dogodnych sytuacji mecz zakończył się remisem. Jedynego gola w tym meczu zdobył Filip Rak.
Ostatni mecz fazy grupowej to starcie z zespołem z Kielc a konkretnie drużyną Orląt. W tym spotkaniu górą okazali się kielczanie którzy pokonali nasz zespół 0:3.

Po fazie grupowej nasza drużyna czekała na spotkanie o trzecie miejsce w którym zmierzyła się z drugim zespołem Orląt Kielce. Po zaciętym spotkaniu i trafieniach Kacpra Lodzińskiego i Konrada Pająka górą okazał się nasz zespół wygrywając 2:1

Łysica w tym turnieju wystąpiła w następującym składzie:
Mikołaj Graba, Mikołaj Wrona, Jakub Wojkowski, Bartosz Rzadkowski, Konrad Rzadkowski, Szymon Zegadło, Filip Rak, Jan Mijalski, Kacper Lodziński, Konrad Pająk
Trenerzy: Bogusław Dąbrowski, Tomasz Rzadkowski

Autor filmu i opracowanie: Bogusław Dąbrowski