Krótkie podsumowanie okresu przygotowawczwgo

Za nami okres przygotowawczy który drużyna pod okiem trenera Janusza Cieślaka rozpoczęła 9 stycznia. Do treningów zespół przystąpił bez wypożyczonego do drużyny Kamiennej Brody środkowego obrońcy Radosława Kardasa oraz dotychczasowego pierwszego bramkarza drużyny Michała Ścisłowicza ,który nie wznowił treningów. Nowym nabytkiem Łysicy został doświadczony bramkarz Robert Bilski. Dużo wskazuje również na to ,że do drużyny dołączy dobrze znany bodzentyńskim sympatykom Mariusz Jaros który w sezonie 2010/ 2011 występował już w  naszym zespole.

Podopieczni trenera Cieślaka w okresie przygotowawczym rozegrali 4 sparingi. Poniżej prezentujemy drużyny z jakimi mierzył się Nasz zespół wraz z wynikiem i strzelcami goli:

28 styczeń - Łysica Bodzentyn 3:3 ŁKS Łagów - Anduła, Maniara, Chrzanowski
4 luty Łysica Bodzentyn 1:4 AKS Busko Zdrój  – Maniara
11 luty Łysica Bodzentyn 3:2 Kamienna Brody Michta, Anduła,Stodulski
24 luty Łysica Bodzentyn 2:1 RKS Radomsko- Maniara,Kalista

A w najbliższy weekend rusza runda rewanżowa IV Ligi Świętokrzyskiej w której nasz zespół na półmetku rozgrywek zajmuje 7 miejsce z niedużą stratą do drużyn przodujących w tabeli. Wszystko wskazuje na to, że runda wiosenna wystartuje zgodnie z planem i już w niedzielę, 4 marca Łysica podejmie na własnym boisku zespół Unii Sędziszów. Jesienią lepsza okazałą się Łysica która w Sędziszowie po trafieniach Mirosława Kalisty, Dominika Chrzanowskieo ( Nie zagra w w niedzielnym meczu za czerwoną kartkę) oraz Dariusza Anduły pokonała Unię 3:1. Z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków bodzentyńskiej piłki na to spotkanie.