Jedenaście pytań do... czyli szybka rozmowa z Konradem Dziedzicem

Do naszej drużyny Konrad powrócił z wypożyczenia a konkretnie ze Świtu Ćmielów gdzie spędził zeszły sezon.
W Łysicy występował już w sezonie 2019/2020. Wówczas dla naszej drużyny rozegrał 18 spotkań z czego w 17 z nich wyszedł w  podstawowym składzie. O tym czym się interesuje i kto według niego jest głównym kandydatem do awansu dowiecie się z poniższego artykułu

1.Fajnie wrócić na stare śmiecie?
Pewnie, że fajnie. Zawsze jest fajnie wrócić do czegoś co się miło wspomina.

2.Poza piłką uprawiasz jakiś sport, czym się zajmujesz na co dzień? Masz jakieś hobby??
Nie uprawiam żadnego sportu poza piłką, ale zawsze lubiłem pograć w siatkówkę czy piłkę ręczną. Moje hobby oprócz piłki nożnej to wszelakie ciekawostki ze świata.

3.Motywujesz się jakoś przed meczem??
Przed meczami nie motywuje się jakoś specjalnie, jest tylko jedna myśl. Zagrać jak najlepiej i wystrzegać się błędów.

4.Co najbardziej podoba Ci się w naszej drużynie?
Najbardziej w drużynie cenie atmosferę i charakter jaki zostawiany na boisku.

5.Ulubiony klub piłkarski?? oraz zawodnik?
Manchester United i Real Madryt, Marcelo i Nemanja Vidić.

6.Kto według Ciebie jest głównym kandydatem do awansu i dlaczego?
Myślę, że GKS Nowiny zasługują na 3 ligę najbardziej, grają najlepsza piłkę w naszej lidze.

7.Jaka jest recepta na bycie dobrym zawodnikiem defensywnym na twojej pozycji??
Myślę, że żeby być dobrym na mojej pozycji wystarczy się dobrze ustawiać, co nie zawsze mi tak dobrze wychodzi

8.Nominalnie grasz w linii defensywy odpowiada ci ta rola czy bardziej ciągnie Cię do przodu?
Granie na obronie mi odpowiada jak najbardziej, gram tam od dziecka, ale wiadomo, że fajnie jest się włączyć czasem do akcji.

9.Jakiej muzyki słuchasz?
Muzyki słucham różnej, najczęściej rapu.

10.Samochód twoich marzeń?
Na samochodach się nie znam totalnie, ważne żeby jeździ :)

11.Gdybym nie grał w piłkę nożną zostałbym?
Nie znam odpowiedzi, kopie piłkę od 7 roku życia i nie wyobrażam sobie robić coś innego