Grały grupy młodzieżowe

Weekendowa sobota przyniosła nam rozstrzygnięcia w czterech ligach młodzieżowych w których udział biorą nasze zespoły. Zapraszamy na krótkie podsumowanie boiskowych zmagań.

Pierwsze spotkanie odbyło się o godzinie 10:00. Na boisku pojawiła się nasza najstarsza grupa czyli zespół Juniorów Młodszych. Przeciwnikiem bodzentyńskich młodych lwów był zespół Alitu Ożarów. Lepiej to spotkanie zaczęli goście którzy po rzucie karnym objęli prowadzenie. Nasz zespół pomimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafił znaleźć recepty na bramkarza gości. W drugie połowie obraz gry się nie zmienił a na dodatek podopieczni Jarosława Szczurka stracili drugą bramkę i w konsekwencji ulegli gościom 0:2. Pomimo tej porażki Łysica dalej pozostaje liderem w swojej grupie mając dwa punkty przewagi nad drugim ŁKS-em Łagów.

Po spotkaniu juniorów na boisku w Bodzentynie pojawili się młodzicy starsi których przeciwnikiem był drugi zespół Akademii Piłkarskiej DAP z Kielc. Porażka z przed kilku dniu podziałała mobilizująco na naszą drużynę bo podopieczni Tomasza Rzadkowskiego po bramkach Piotra Kluska i Mateusza Kupisza pokonała gości 2:1.

Ostatnim akcentem w Bodzentynie było starcie z godziny 14:00 kiedy to na boisku pojawiła się grupa młodzików młodszych która podejmowała zespół Łazów Starachowice. Spotkanie było dość wyrównane i gdy wydawało się że zakończy się podziałem punktów goście na dwie minuty przed końcem zdobyli jak się chwilę później okazało zwycięską bramkę.

Ze zwycięskiego szlaku nie schodzi nasza żeńska grupa która wygrała swój drugi mecz w obecnych rozgrywkach. Tym razem podopieczne Mirosława Rubinkiewicza udały się do Łagowa gdzie zmierzyły się z miejscowym ŁKS-em. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 2:1. Dwie bramki  w tym spotkaniu zdobyła Marysia Zając i co warto dodać obie z rzutów wolnych. Podsumowując sobota przyniosła nam dwa zwycięstwa oraz dwie porażki. Wszystkim drużynom życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach ligowych. Warto też nadmienić że wszystkie nasze drużyny wystąpiły już w nowych sublimowanych strojach które wykonała dla nas firma KEZZA.