Za nami wszystkie spotkania rozgrywane w ramach siódmej kolejki ligowej III Ligi Małopolsko-Świętokrzyskiej więc zapraszamy na trochę statystyki:

Ilość czerwonych kartek we wszystkich spotkaniach: 2
Zwycięstwa gospodarzy: 3
Zwycięstwa gości: 4
Spotkania zakończone wynikiem remisowym: 2
Najszybciej strzelona bramka:8. minuta – Jerzy Kołakowski dla Hutnika Nowa Huta w meczu z Wolanią Wola Rzędzińska
Najpóźniej strzelona bramka:88. minuta – Przemysław Lech dla Wisły II Kraków w meczu z Unią Tarnów
Najwyższe zwycięstwo gospodarzy:  MKS Trzebinia-Siersza 4:0 Wierna Małogoszcz
Najwyższe zwycięstwo gości:  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:2 Soła Oświęcim
Najwięcej bramek w spotkaniu: 5 Wolania Wola Rzędzińska 2:3 Hutnik Nowa Huta
Najmniej bramek w spotkaniu: 0 Korona II Kielce 0:0 Poprad Muszyna
Najwięcej żółtych kartek w spotkaniu: 5-  Garbarnia Kraków - Beskid Andrychów, Wolania Wola Rzędzińska - Hutnik Nowa Huta, Unia Tarnów - Wisła II Kraków
Najwięcej czerwonych kartek w spotkaniu: 1 -  Garbarnia Kraków - Beskid Andrychów, Unia Tarnów - Wisła II Kraków
Najlepsi strzelcy:6 bramek Paweł Cygnar (5+1k.)(Soła)

5 bramek Artur Biały(4+1k.)(Wolania), Marcin Giermek(4+1k.)(MKS Trzebinia/Siersza), Adrian Gębalski(3+2k.)(Wisła)