Zapowiedź weekendowych spotkań ligowych

Najbliższa sobota i niedziela to spotkania z udziałem naszych drużyn. Oto jak przedstawia się harmonogram meczów mistrzowskich, w których wezmą udział nasze zespoły:

Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej na emocjonujące weekendowe spotkania ligowe! Oto zapowiedź najważniejszych meczów:

RS Active 4 Liga Świętokrzyska
Mecz: Klimontowianka PBI Klimontów vs. Łysica Bodzentyn Data: Niedziela 17 września Godzina: 16:00 Miejscowość: Klimontów

W najwyższej klasie rozgrywkowej w regionie Łysica Bodzentyn stanie do rywalizacji z Klimontowianką w Klimontowie. Oba zespoły w ostatnim czasie prezentują się dość solidnie i w tym pojedynku trudno będzie wskazać faworyta. Gospodarze nadchodzącego pojedynku jak na razie na swoim stadionie nie stracili jeszcze punktów, wygrywając wszystkie cztery spotkania. Bodzentyńskie Lwy natomiast jadą do Klimontowa podtrzymać passę pięciu kolejnych spotkań bez porażki.

Klasa Okręgowa Juniorów Starszych
Mecz: Łysica Bodzentyn vs. Wicher Miedziana Góra Data: Sobota 16 września Godzina: 10:00 Miejscowość: Bodzentyn

Nasza najstarsza grupa młodzieżowa w piątym jesiennym starciu zmierzy się z Wichrem Miedziana Góra w trudnym pojedynku. Faworytem tego spotkania są podopieczni Jarosława Szczurka, którzy jak do tej pory są niepokonani w czterech pierwszych spotkaniach.

Trampkarz Młodszy
Mecz: Łysica Bodzentyn vs. GKS Łagów Data: Sobota 16 września Godzina: 14:00 Miejscowość: Bodzentyn
Jedna z najmłodszych grup będą walczyć o zwycięstwo z drużyną GKS Łagów.

Młodzik Starszy
Mecz: Łysica Bodzentyn vs. FKS Łazy Starachowice Data: Sobota 16 września Godzina: 12:30 Miejscowość: Bodzentyn
Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego kibicowania i wsparcia swoich ulubionych drużyn podczas tych fascynujących spotkań piłkarskich. Niech ten weekend będzie pełen sportowych emocji, na które serdecznie zapraszamy