Zapowiedź nadchodzących spotkań Przed nami kolejna ligowa kolejka spotkań z udziałem naszego zespołu tym razem najciekawszym spotkaniem będzie starcie Łysicy która po ligowe punkty pojedzie do Krakowa gdzie podejmie ich tamtejszy Hutnik Nowa Huta. Spotkanie to zostanie rozegrane o godzinie 16:30 w niedzielę. Ciekawym spotkaniem będzie również mecz Popradu z Granatem, goście jak do tej pory nigdy nie wygrali w Muszynie, kolejna okazja w najbliższą sobotę. Druga w tabeli Soła podejmie przed własną publicznością Wisłę Sandomierz a piąta drużyna ligi Korona II Kielce zmierzy się przy Szczepaniaka z Dalinem Myślenice.

W innych spotkaniach ligowych zmierzą się:

Górnik Libiąż - Wierna Małogoszcz
Wisła II Kraków - Unia Tarnów
Poroniec Poronin - BKS Bochnia
Nida Pińczów - Beskid Andrychów

Spotkanie Przebój Wolbrom - Kszo 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zostało oddane walkowerem na korzyść gości. Zespół Przeboju wycofał się z rozgrywek.