Zapowiedź 3.kolejki spotkań

Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana trzecia kolejka spotkań o mistrzostwo III ligi Małopolsko - Świętokrzyskiej
Lider rozgrywek Wisła II Kraków po swoje ligowe punkty uda się do Radoszyc gdzie zmierzy się z tamtejszym Partyzantem. W drugiej kolejce to właśnie podopieczni Waldemara Szpiegi po porażce w Oświęcimiu stracili fotel lidera na rzecz Wiślaków którzy z kolei przed własną publicznością pokonali Wolanie Wole Rzędzińską.
Zespoły z drugiego miejsca czyli Hutnik Nowa Huta oraz Poroniec Poronin o swoje punkty powalczą odpowiednio z Popradem (Hutnik) i z Wolanią (Poroniec)
Łysica Akamit Bodzentyn po przegranej z Hutnikiem po dorobek punktowy uda się do Trzebini gdzie podejmie ich zespół MKS-u.
Gospodarze z pewnością liczą na pierwsze punkty w sezonie ponieważ w dwóch poprzednich kolejkach odnotowali dwie porażki. Z taką samą myślą do Połańca uda się Wierna Małogoszcz która zmierzy się z drużyną Czarnych. Podopieczni Mariusza Lnianego z pewnością liczą że przełamanie nadejdzie właśnie w tej kolejce i liczą na to że uda im się wywieść komplet punktów.

Ciekaw starcie zapowiada się w Kielcach gdzie rezerwy Kieleckiej Korony podejmą drużynę Soły Oświęcim. Oba zespoły jak dotychczas nie zaznały porażki. Na swoim koncie mają po jednym zwycięstwie i remisie. Po dwóch remisach wreszcie na zwycięstwo liczą podopieczni Rafała Lasockiego którzy na własnym stadionie zmierza się z Tarnowską Unią.
Spotkaniami kończącymi trzecią kolejkę będą starcia Granatu Skarżysko Kamienna z Garbarnią Kraków oraz Wisły Sandomierz z Beskidem Andrychów.