Z Połańcem po niespodziankę

Już w najbliższą niedzielę na sztucznym boisku w Staszowie Podopieczni Marka Pastuszki zmierzą się z liderem rozgrywek i jednym z głównych kandydatów do awansu drużyną Czarnych Połaniec.

Po przerwie spowodowanej obostrzeniami na boisko powracają zawodnicy IV Ligi Świętokrzyskiej którzy w dniu jutrzejszym rozegrają trzecią kolejkę wiosenną. Miniona kolejka została przełożona na późniejszy termin a to za sprawą ograniczeń związanych z pandemią COVID-19.
W zeszły weekend nasz zespól miał się mierzyć na własnym stadionie w meczu derbowym w którym to miał podejmować ekipę Orlicza Suchedniów niestety mecz odwołano.
Przez takie decyzję swój kolejny mecz ligowy rozegramy po raz kolejny na wyjeździe gdzie zmierzymy się z aktualnym liderem rozgrywek jakim jest zespół Czarnych Połaniec.

Gospodarze tego pojedynku w pierwszym meczu rundy wiosennej po zaciętym meczu pokonali Wierną Małogoszcz 3:2 (bramki zdobywali Gębalski, Krępa oraz Ferens). Łysica natomiast zgarnęła komplet punktów w Morawicy gdzie pokonała miejscową Moravię 2:1 (bramki Mikos oraz Michta).
Na jesieni w Bodzentynie po zaciętym spotkaniu lepsi okazali się goście którzy po trafieniu Macieja Witka pokonali naszą drużynę 0:1. Skrót z tego spotkania prezentujemy poniżej

Z pewnością faworytem tego meczu będą miejscowi którzy jako gospodarz w meczu ligowym są niepokonani od 6 meczów (6 zwycięstw). Ostatni mecz ligowy Czarni w roli gospodarza przegrali z zespołem Pogoni Staszów. Czy zespół Marka Pastuszki stać na niespodziankę i urwanie punktów zespołowi z Połańca? tego dowiemy się w najbliższa niedzielę. Początek starcia o godzinie 11:00 na sztucznym boisku w Staszowie.

Pozostałe pary nadchodzącej kolejki: