Wisła minimalnie lepsza

We wczorajszym sparingu rozgrywany na głównym stadionie Ostrowieckiego Kszo Łysica Akamit Bodzentyn przegrała z Wisłą Sandomierz 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Adrian Gębalski.
W podstawowym składzie trener Arkadiusz Bilski testował trzech zawodników którymi byli młodzieżowcy.
bardzo dobrze w bramce zaprezentował się Gugulski który obronił rzut karny a także dobrze grał na przedpolu, również dobre wrażenie na szkoleniowcu bodzentyńskiej drużyny zrobił Piwowarczyk.

Łysica Akamit Bodzentyn - Wisła Sandomierz 0:1 (0:0), Adrian Gębalski 65.

Łysica: Gugulski - Płusa, Kardas, Szymoniak, Kaczmarek - D. Gardynik, Wójtowicz, Piwowarczyk, Skrzyniarz, P. Gardynik - Michta oraz Kula, Kiełbasa, Dymanowski, P. Kalista, Ciesielski, Pawłowski.

Wisła: Wierzgacz - Chorab, Rzeszutek, Zimoląg, Gołasa - Adamczyk, Rożek, Hul, Ziółek - Pacholarz, Kwiecień oraz Beszczyński, Kukiełka, Wawryszuk, Piątkowski, Gębalski, Nogaj.