Radomiak lepszy od Łysicy

W swoim kolejnym spotkaniu kontrolnym Łysica Akamit Bodzentyn przegrała w Radomiu z tamtejszym Radomiakiem 2:0

W zasadzie od początku do końca spotkania stroną przeważającą był Radomiak. Zieloni powinni wyjść na prowadzenie w 32. minucie ale Krystian Puton nie wykorzystał znakomitej okazji. W końcówce pierwszej połowy podopieczni Jacka Magnuszewskiego udokumentowali swoją przewagę dwoma golami. W 40. minucie znakomite podanie z głębi pola od Włodzimierza Putona na gola zamienił Daniel Barzyński, a 120 sekund później po zagraniu "Małego" na 2:0 podwyższył Przemysław Śliwiński.

Po zmianie stron nasz zespół stworzył sobie jeszcze kilka dogodnych okazji do podwyższenia wyniku i aż dziw bierze, że nie doczekaliśmy się więcej bramek. Najlepszą okazję w 65. minucie zmarnował Roman Skowroński, a piłka po strzałach Kacpra Nowocienia i Mateusza Radeckiego zatrzymała się na słupku.

Radomiak Radom - Łysica Bodzentyn2:0(2:0)
(Barzyński 40', Śliwiński 42')

Radomiak I połowa:Banasiak - Cieciura, Janakowski, Dubina, Serodziński, Puton K., Agu, Puton W., Barzyński, Grammatikopoulos, Śliwiński

Radomiak II połowa:Banasiak - Szewczyk, Kucharski, Świdzikowski, Karasek, Nowocień, Radecki, Winiarski, Wnuk, Leandro, Skowroński

źródło: radomiak.pl