Przegląd talentów piłkarskich turniej we Wzdole zakończony

W dniu 19.12.2020 na hali sportowej we Wzdole Rządowym pod patronatem Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Turystyki oraz klubu sportowego Łysica został rozegrany turniej piłki halowej roczników 2007 oraz 2009. Trzeba przyznać że jak na pierwszy turniej tego typu organizowany przez nasz klub wypadł on całkiem nieźle. Jak przebiegała rywalizacja młodych adeptów dowiecie się z poniższego artykułu.

Na obiekcie sportowym we Wzdole Rządowym do rywalizacji stanęło osiem zespołów, cztery w roczniku 2007 i tyle samo w roczniku 2009. W roczniku młodszym ujrzeliśmy drużyny Łysicy I i II Bodzentyn, Akademii Staru Starachowice odział Mirzec a także GKS-u Górala Górno. W roczniku starszym natomiast zaprezentowały się takie ekipy jak Akademii Staru Starachowice odział Pawłów, Szkoła Podstawowa w Bodzentynie, FC Łączna oraz Asy Bodzentyn.

Spotkania zostały rozgrywane systemem każdy z każdym. W grupie rocznika 2007 najlepsza okazała się drużyna Łysicy I Bodzentyn która z kompletem punktów zajęła pierwsze miejsce. W roczniku 2009 bezkonkurencyjni okazali się podopieczni Mirosława Kalisty a mianowicie Akademia Piłkarska Star Starachowice odział Pawłów. Młodzi adepci z kompletem punktów a także bez utraty bramki wygrali zmagania w swojej kategorii wiekowej.
Rywalizacja w obu kategoriach przebiegała w znakomitej atmosferze a każda z drużyn zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Na wysokości zadania stanęli organizatorzy tej rywalizacji czyli Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Turystyki oraz Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn którzy dla wszystkich uczestników przygotowali okazałe puchary oraz medale

Klasyfikacja Końcowa rocznik 2009
1 Łysica I Bodzentyn 9 punktów