Podsumowanie ostatniej kolejki spotkań

Trzeba przyznać że miniona kolejka ligowa sprawiła bardzo dużo radości sympatykom zespołów z naszego województwa. Z sześciu spotkań jakie się odbyły, cztery zakończyły się zwycięstwem naszych ekip a w dwóch padł remis. Najcenniejsze zwycięstwa odniosły drużyny Granatu oraz Wisły Sandomierz. Obie ekipy wywiozły komplety punktów z trudnych terenów. Granat ograł Poprad już w Muszynie, a Wisła wyrwała trzy oczka w Oświęcimiu zdobywając bramkę w końcowych sekundach spotkania. Również Korona zainkasowała komplet pokonując po bardzo dobrym spotkaniu Dalin Myślenice.
Najpierw kilka słów o liderze rozgrywek. Skarżyszczanie jak dotąd pewnie bronią pozycji lidera i dzięki wpadce Soły odskoczyli już na trzy oczka  a od Łysicy na cztery. Samo spotkanie należało pod dyktando przyjezdnych którzy przez całe spotkanie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Mateusz Fryc który od początku sezonu prezentuje dobrą formę, w czterech spotkaniach zdobył trzy bramki.

Więcej na temat spotkania a także galeria zdjęć  >>> TUTAJ<<<

Ciekawsze spotkanie odbyło się w Oświęcimiu gdzie wicelider rozgrywek podejmował nie tak dawnego kata innego wicelidera czyli Wisłę Sandomierz.

Uważna gra w obronie a także przemyślane kontry doprowadziły do tego że to Wisła była zespołem lepszym i w pełni zasłużyła na trzy punkty.

W tym momencie stało się jasne że w rundzie wiosennej nie ma już zespołu z pierwszej trójki który nie przegrał spotkania.
Więcej na temat spotkania >>>TUTAJ<<<

Galeria zdjęć Soła 0:1 Wisła >>>TUTAJ<<<
Również Korona II Kielce odprawiła drużynę z Małopolski po bardzo dobrym spotkaniu pokonała Dalin Myślenice 2:1 skrót z tego spotkania prezentujemy poniżej:

W kolejnym bardzo ciekawym spotkaniu  Wisła II Kraków podzieliła się punktami z Unią Tarnów remisując w Krakowie 0:0
Skrót spotkania poniżej:

W innych spotkaniach Nida pokonała zasłużenie Beskid Andrychów 3:0 o tym spotkaniu więcej informacji >>>TUTAJ<<<
natomiast w Libiążu miejscowy Górnik podzielił się punktami z Wierną Małogoszcz, remisując 2:2.