Piłkarki z Bodzentyna w nowych klubach

Jakiś czas temu informowaliśmy państwa o wycofaniu żeńskiej Łysicy z rozgrywek II Ligi Kobiet. Powodem takiej decyzji były spore braki kadrowe w drużynie prowadzonej przez Mirosława Rubinkiewicza.

Teraz dla piłkarek nadszedł lepszy czasPomimo wycofania naszej żeńskiej drużyny miło nam poinformować że część zawodniczek znalazła jużnowe kluby dzięki czemu dalej mogą kontynuować swoją przygodę z piłką.
I tak Karolina Zyguła, Ania Kowalik oraz Weronika Michta trafiły do KSP Kielce gdzie dołączyły do naszych byłych zawodniczek jakimi są Julia Puchała oraz Dominika Michta.

Klub znalazła również Wiktoria Latała która wybrała barwy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski który na co dzień występujew III Lidze Świętokrzyskiej.
Z naszych informacji wynika że cześć zawodniczek dalej szuka klubu i jeśli go znajdą poinformujemy o tym.
Kolejną dobrą informacją jest to że pierwszą bramkę w rozgrywkach I Ligi kobiet zdobyła Karina Kosiarska która wpisała się na listę strzelców w spotkaniu z Rekordem Bielsko Biała.
Za wszystkie nasze już byłe zawodniczki trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów już w nowych klubach. O wydarzeniach boiskowych będziemy was na bieżąco informować.