Pierwsze spotkanie kontrolne

W najbliższy piątek przygotowująca się do meczu pucharowego z Polonią Bytom Łysica Akamit Bodzentyn rozegra swój pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem podopiecznych Arkadiusza Bilskiego będzie drużyna Alitu Ożarów.
Początek spotkania o godzinie 18:00 w Ożarowie.
W tym spotkaniu trener bodzentynian najprawdopodobniej sprawdzi kilku zawodników młodzieżowych pod kątem przydatności do zespołu. Również w meczu z Alitem oprócz Łukasza Kaczmarka który już oficjalnie jest zawodnikiem Łysicy wystąpią Konrad Wójtowicz a także Norbert Kula którzy najprawdopodobniej zasilą piąty zespół trzeciej ligi z ostatniego sezonu. Na wczorajszym treningu pojawili się również Krystian Płusa, Łukasz Szymoniak, Grzegorz Grzegorski a także Paweł Kielbasa którzy wrócili z wakacji.

Oprócz meczu piątkowego nasz zespół rozegra jeszcze jedno spotkanie we wtorek wtedy w Ostrowcu Łysica zmierzy się z drużyną Kszo Junior.
Pełna lista sparingów będzie dostępna w najbliższym czasie.