Za nami wszystkie spotkania rozgrywane w ramach ósmej kolejki ligowej III Ligi Małopolsko-Świętokrzyskiej więc zapraszamy na trochę statystyki:

Ilość czerwonych kartek we wszystkich spotkaniach: 3
Zwycięstwa gospodarzy: 4
Zwycięstwa gości: 4
Spotkania zakończone wynikiem remisowym: 1
Najszybciej strzelona bramka:1. minuta – Mateusz Mąka dla KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w meczu z Wisłą II Kraków
Najpóźniej strzelona bramka:90. minuta – Jakub Ochman dla Hutnika Nowa Huta w meczu z Partyzantem Radoszyce; Jarosław Pacholarz dla Wisły Sandomierz w meczu z Popradem Muszyna
Najwyższe zwycięstwo gospodarzy: Hutnik Nowa Huta Kraków 4:0 Partyzant Radoszyce
Najwyższe zwycięstwo gości: Poprad Muszyna 0:4 Wisła Sandomierz
Najwięcej bramek w spotkaniu: 5- Czarni Połaniec 3:2 Korona II Kielce
Najmniej bramek w spotkaniu: 0- Łysica Akamit Bodzentyn 0:0 Granat Skarżysko Kamienna
Najwięcej żółtych kartek w spotkaniu: 8-  Wierna Małogoszcz - Beskid Andrychów
Najwięcej czerwonych kartek w spotkaniu: 2 - Wierna Małogoszcz - Beskid Andrychów
Najlepsi strzelcy: 6 bramek Paweł Cygnar (5+1k.)(Soła), Adrian Gębalski(4+2k.)(Wisła)

5 bramek Artur Biały(4+1k.)(Wolania), Marcin Giermek(4+1k.)(MKS Trzebinia/Siersza), Piotr Mazurkiewicz(4+1k.)(Czarni)