Podsumowanie ostatniej kolejki spotkań

Za nami XX kolejka ligowych spotkań o mistrzostwo III ligi Małopolsko - Świętokrzyskiej w której parę słów poniżej.
Co można o niej powiedzieć? Na pierwszy ogień dwa najciekawsze spotkania ligowe jakimi były starcia pomiędzy Dalinem a Sołą oraz Wisłą Sandomierz a Kszo 1929. W pierwszym spotkaniu gospodarze którzy do tej pory nie przegrali byli bardzo bliscy odprawienia Solarzy prowadząc po golu Szymona Tokarza w 19 minucie. Taki stan utrzymywał się do 70 minuty kiedy to Soła zdobyła bramkę kontaktową a dwanaście minut później zwycięskiego gola, dzięki czemu punkty pojechały do Oświęcimia. Drugie spotkanie to kolejne derby Świętokrzyskie w których po raz kolejny gospodarz traci punkty, tak było tydzień temu kiedy nasz zespół przegrał z Sandomierzem i tak było również w ostatni weekend kiedy punkty Wiśle zabrało Kszo 1929 po golu z czternastej minuty Rafała Lasockiego. Pewnie trzy oczka zainkasował Granat ogrywając bez większych problemów gości z Poronina, dzięki czemu Skarżyszczanie nadal są liderem rozgrywek mając dwa punkty przewagi nad trzecią Łysicą oraz siedem na czwartym Hutnikiem który pauzował z powodu przeniesienia spotkania na inny termin.
>>>Galeria zdjęć ze spotkania Granat Skarżysko 4:0 Poroniec Poronin a także pomeczowe wywiady<<<

Bez punktów z Małopolski wróciły dwa nasze inne zespoły które przegrały swoje spotkania, Wierna poległa na Wiśle Kraków przegrywając 3:0 z rezerwami, natomiast Nida po wyrównanym spotkaniu 3:2 z tamtejszą Bochnią tracąc bramkę w końcówce spotkania. Warto nadmienić że Nida w tym spotkaniu nie wykorzystała rzutu karnego.