Kolejni piłkarze odchodzą z Łysicy

Po Sebastianie Hajduku i Łukaszu Kaczmarku kolejni zawodnicy postanowili opuścić nasz klub. W nadchodzącym sezonie w drużynie prowadzonej przez Tomasza Dymanowskiego nie ujrzymy Piotra Pietrzyka, Karola Cielibały, Damiana Detki oraz  Ołeksieja Czerkaszyna.

Piotrek Pietrzyk w naszych barwach rozegrał łącznie 51 spotkań z czego w 34 wychodził w podstawowym składzie, dla naszego klubu zdobył 5 bramek, Karol Cielibała wystąpił w 59 spotkaniach z czego w 57 zaczynał mecz w podstawowym składzie dla naszej drużyny nie zdobył żadnej bramki.
Damian Detka rozegrał w naszych barwach 20 spotkań w 13 zaczynał mecz od pierwszego gwizdka, zdobył jedną bramkę w spotkaniu z Unią Sędziszów. Ołeksij Czerkaszyn w naszym zespole zanotował 57 spotkań w 42 pojawiał się na początku w wyjściowej jedenastce dla naszego zespołu nie zdobył żadnej bramki.
Całej czwórce chcieliśmy serdecznie podziękować za godne reprezentowanie naszego klubu oraz chcieliśmy życzyć wszelkiej pomyślności oraz sukcesów sportowych już w innych klubach.