Zapowiedź 5. kolejki spotkań

Przed nami piąta kolejka ligowa w której prawdziwym hitem będzie starcie drugiej w tabeli Soły z Trzecim Granatem Skarżysko Kamienna. Oba zespoły jak do tej porły nie poniosły porażki wygrywając po trzy spotkania i jednym remisując. Faworytem jest Granat który gra na własnym terenie ale czy podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego zgarną trzy punkty o tym przekonamy sie już w środę.
Lider rozgrywek rezerwy krakowskiej Wisły zmierzą się w Sandomierzu z podopiecznymi Tadeusza Krawca. W minionym sezonie lepsza okazała sie ta Krakowska która wygrała w Sandomierzu 1:3.
Ciekawie zapowiada sie starcie w Ostrowcu gdzie tamtejsze KSzo podejmię drużynę Garbarni Kraków.
Drużyna z Krakowa jeszcze w tym sezonie nie wygrała zaś podopieczni Rafała Lasockiego nie przegrali.
Ciężki bój czeka ostatnią w tabeli Wierną Małogoszcz do której przyjeżdza Hutnik Nowa Huta Kraków. Po laniu w Ostrowcu Małogoszczanie z pewnością będą chcieli zamazać plamę i pokazać się z dobrej strony. Czy im to sie uda przekonamy się w środowe popołudnie.
Po zwycięstwie nad Łysicą drużyna Wolani podejmie na własnym stadionie siódmy w tabeli Poprad oba zespoły mają taki sam bilans jedno zwycięstwo dwa remisy i po jednej przegranej. Ewentualny zwycięzca na jakiś czas będzie mógł zapomnieć o tym co dzieje się w dole tabeli a będzie mógł sie skupić o to by powalczyć o coś więcej niż środek.
Innym spotkaniem sąsiadów w tabeli będzie starcie drużyn MKs-u Trzebini z czarnymi Połaniec faworytem sa gospodarze. A jakim trudnym terenem jest Trzebinia przekonała sie niedawno Łysica która poległa tam z kretesem 3:0
Ostatnim spotkaniem tej kolejki będzie starcie Tarnowskiej Unii z przedostatnim Beskidem Andrychów. Obu drużynom początek ligi nie wyszedł więc każdy punkt w tym spotkaniu dla którejkolwiek ekipy będzie na wage złota.