Terminarz rozgrywek na sezon 2015/2016
Znany jest już terminarz rozgrywek na nadchodzący sezon, swoje pierwsze spotkanie nasza drużyna rozegra na własnym boisku z Porońcem Poronin a sezon zakończy wyjazdem do Ostrowca Świętokrzyskiego. Poniżej prezentujemy pełny terminarz z uwzględnieniem Popradu Muszyna który zastąpił drużynę Limanovii.
Kolejka 1 - 8-9 sierpnia |
Sparta Kazimierza Wielka |
- |
Garbarnia Kraków |
|
Cracovia II |
- |
Czarni Połaniec |
|
Spartakus Daleszyce |
- |
Wisła Sandomierz |
|
Łysica Bodzentyn |
- |
Poroniec Poronin |
|
Soła Oświęcim |
- |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Beskid Andrychów |
- |
Wolania Wola Rzędzińska |
|
Podhale Nowy Targ |
- |
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
|
Poprad Muszyna |
- |
Unia Tarnów |
|
Wisła II Kraków |
- |
Korona II Kielce |
Kolejka 2 - 15-16 sierpnia |
Garbarnia Kraków |
- |
Korona II Kielce |
|
Unia Tarnów |
- |
Wisła II Kraków |
|
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
- |
Poprad Muszyna |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
- |
Podhale Nowy Targ |
|
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Beskid Andrychów |
|
Poroniec Poronin |
- |
Soła Oświęcim |
|
Wisła Sandomierz |
- |
Łysica Bodzentyn |
|
Czarni Połaniec |
- |
Spartakus Daleszyce |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
- |
Cracovia II |
Kolejka 3 - 22-23 sierpnia |
Cracovia II |
- |
Garbarnia Kraków |
|
Spartakus Daleszyce |
- |
Sparta Kazimierza Wielka |
|
Łysica Bodzentyn |
- |
Czarni Połaniec |
|
Soła Oświęcim |
- |
Wisła Sandomierz |
|
Beskid Andrychów |
- |
Poroniec Poronin |
|
Podhale Nowy Targ |
- |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Poprad Muszyna |
- |
Wolania Wola Rzędzińska |
|
Wisła II Kraków |
- |
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
|
Korona II Kielce |
- |
Unia Tarnów |
Kolejka 4 - 26 sierpnia |
Garbarnia Kraków |
- |
Unia Tarnów |
|
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
- |
Korona II Kielce |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
- |
Wisła II Kraków |
|
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Poprad Muszyna |
|
Poroniec Poronin |
- |
Podhale Nowy Targ |
|
Wisła Sandomierz |
- |
Beskid Andrychów |
|
Czarni Połaniec |
- |
Soła Oświęcim |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
- |
Łysica Bodzentyn |
|
Cracovia II |
- |
Spartakus Daleszyce |
Kolejka 5 - 29-30 sierpnia |
Spartakus Daleszyce |
- |
Garbarnia Kraków |
|
Łysica Bodzentyn |
- |
Cracovia II |
|
Soła Oświęcim |
- |
Sparta Kazimierza Wielka |
|
Beskid Andrychów |
- |
Czarni Połaniec |
|
Podhale Nowy Targ |
- |
Wisła Sandomierz |
|
Poprad Muszyna |
- |
Poroniec Poronin |
|
Wisła II Kraków |
- |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Korona II Kielce |
- |
Wolania Wola Rzędzińska |
|
Unia Tarnów |
- |
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
Kolejka 6 - 5-6 września |
Garbarnia Kraków |
- |
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
- |
Unia Tarnów |
|
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Korona II Kielce |
|
Poroniec Poronin |
- |
Wisła II Kraków |
|
Wisła Sandomierz |
- |
Poprad Muszyna |
|
Czarni Połaniec |
- |
Podhale Nowy Targ |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
- |
Beskid Andrychów |
|
Cracovia II |
- |
Soła Oświęcim |
|
Spartakus Daleszyce |
- |
Łysica Bodzentyn |
Kolejka 7 - 12-13 września |
Łysica Bodzentyn |
- |
Garbarnia Kraków |
|
Soła Oświęcim |
- |
Spartakus Daleszyce |
|
Beskid Andrychów |
- |
Cracovia II |
|
Podhale Nowy Targ |
- |
Sparta Kazimierza Wielka |
|
Poprad Muszyna |
- |
Czarni Połaniec |
|
Wisła II Kraków |
- |
Wisła Sandomierz |
|
Korona II Kielce |
- |
Poroniec Poronin |
|
Unia Tarnów |
- |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
- |
Wolania Wola Rzędzińska |
Kolejka 8 - 19-20 września |
Garbarnia Kraków |
- |
Wolania Wola Rzędzińska |
|
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
|
Poroniec Poronin |
- |
Unia Tarnów |
|
Wisła Sandomierz |
- |
Korona II Kielce |
|
Czarni Połaniec |
- |
Wisła II Kraków |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
- |
Poprad Muszyna |
|
Cracovia II |
- |
Podhale Nowy Targ |
|
Spartakus Daleszyce |
- |
Beskid Andrychów |
|
Łysica Bodzentyn |
- |
Soła Oświęcim |
Kolejka 9 - 26-27 września |
Soła Oświęcim |
- |
Garbarnia Kraków |
|
Beskid Andrychów |
- |
Łysica Bodzentyn |
|
Podhale Nowy Targ |
- |
Spartakus Daleszyce |
|
Poprad Muszyna |
- |
Cracovia II |
|
Wisła II Kraków |
- |
Sparta Kazimierza Wielka |
|
Korona II Kielce |
- |
Czarni Połaniec |
|
Unia Tarnów |
- |
Wisła Sandomierz |
|
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
- |
Poroniec Poronin |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
- |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
Kolejka 10 - 3-4 października |
Garbarnia Kraków |
- |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Poroniec Poronin |
- |
Wolania Wola Rzędzińska |
|
Wisła Sandomierz |
- |
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
|
Czarni Połaniec |
- |
Unia Tarnów |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
- |
Korona II Kielce |
|
Cracovia II |
- |
Wisła II Kraków |
|
Spartakus Daleszyce |
- |
Poprad Muszyna |
|
Łysica Bodzentyn |
- |
Podhale Nowy Targ |
|
Soła Oświęcim |
- |
Beskid Andrychów |
Kolejka 11 - 10-11 października |
Beskid Andrychów |
- |
Garbarnia Kraków |
|
Podhale Nowy Targ |
- |
Soła Oświęcim |
|
Poprad Muszyna |
- |
Łysica Bodzentyn |
|
Wisła II Kraków |
- |
Spartakus Daleszyce |
|
Korona II Kielce |
- |
Cracovia II |
|
Unia Tarnów |
- |
Sparta Kazimierza Wielka |
|
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
- |
Czarni Połaniec |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
- |
Wisła Sandomierz |
|
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Poroniec Poronin |
Kolejka 12 - 17-18 października |
Garbarnia Kraków |
- |
Poroniec Poronin |
|
Wisła Sandomierz |
- |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Czarni Połaniec |
- |
Wolania Wola Rzędzińska |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
- |
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
|
Cracovia II |
- |
Unia Tarnów |
|
Spartakus Daleszyce |
- |
Korona II Kielce |
|
Łysica Bodzentyn |
- |
Wisła II Kraków |
|
Soła Oświęcim |
- |
Poprad Muszyna |
|
Beskid Andrychów |
- |
Podhale Nowy Targ |
Kolejka 13 - 24-25 października |
Podhale Nowy Targ |
- |
Garbarnia Kraków |
|
Poprad Muszyna |
- |
Beskid Andrychów |
|
Wisła II Kraków |
- |
Soła Oświęcim |
|
Korona II Kielce |
- |
Łysica Bodzentyn |
|
Unia Tarnów |
- |
Spartakus Daleszyce |
|
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
- |
Cracovia II |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
- |
Sparta Kazimierza Wielka |
|
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Czarni Połaniec |
|
Poroniec Poronin |
- |
Wisła Sandomierz |
Kolejka 14 - 31 października |
Garbarnia Kraków |
- |
Wisła Sandomierz |
|
Czarni Połaniec |
- |
Poroniec Poronin |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
- |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Cracovia II |
- |
Wolania Wola Rzędzińska |
|
Spartakus Daleszyce |
- |
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
|
Łysica Bodzentyn |
- |
Unia Tarnów |
|
Soła Oświęcim |
- |
Korona II Kielce |
|
Beskid Andrychów |
- |
Wisła II Kraków |
|
Podhale Nowy Targ |
- |
Poprad Muszyna |
Kolejka 15 - 7-8 listopada |
Poprad Muszyna |
- |
Garbarnia Kraków |
|
Wisła II Kraków |
- |
Podhale Nowy Targ |
|
Korona II Kielce |
- |
Beskid Andrychów |
|
Unia Tarnów |
- |
Soła Oświęcim |
|
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
- |
Łysica Bodzentyn |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
- |
Spartakus Daleszyce |
|
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Cracovia II |
|
Poroniec Poronin |
- |
Sparta Kazimierza Wielka |
|
Wisła Sandomierz |
- |
Czarni Połaniec |
Kolejka 16 - 11 listopada |
Garbarnia Kraków |
- |
Czarni Połaniec |
|
Sparta Kazimierza Wielka |
- |
Wisła Sandomierz |
|
Cracovia II |
- |
Poroniec Poronin |
|
Spartakus Daleszyce |
- |
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
|
Łysica Bodzentyn |
- |
Wolania Wola Rzędzińska |
|
Soła Oświęcim |
- |
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
|
Beskid Andrychów |
- |
Unia Tarnów |
|
Podhale Nowy Targ |
- |
Korona II Kielce |
|
Poprad Muszyna |
- |
Wisła II Kraków |
Kolejka 17 - 14-15 listopada |
Wisła II Kraków |
- |
Garbarnia Kraków |
|
Korona II Kielce |
- |
Poprad Muszyna |
|
Unia Tarnów |
- |
Podhale Nowy Targ |
|
Hutnik Nowa Huta (Kraków) |
- |
Beskid Andrychów |
|
Wolania Wola Rzędzińska |
- |
Soła Oświęcim |
|
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski |
- |
Łysica Bodzentyn |
|
Poroniec Poronin |
- |
Spartakus Daleszyce |
|
Wisła Sandomierz |
- |
Cracovia II |
|
Czarni Połaniec |
- |
Sparta Kazimierza Wielka |
Komentarze