Remis w kolejnym sparingu

W swoim kolejnym meczu kontrolnym podopieczni Piotra Dejworka zremisowali z ŁKS-em Łagów 2:2. Więcej na temat spotkania w rozwinięciu newsa.

Łysica: Dymanowski - P. Kalista, Szymoniak, Kardas, Płusa - Pawłowski, Mażysz, Michta, Chrzanowski, Anduła - M. Kalista oraz Boszczyk, Dulęba, Dekiel

Mecz od początku toczył się pod dyktando naszego zespołu. Przeciwnik nastawił się na grę zmasowaną obroną i kontry. Taka sytuacja spowodowała, że nasi zawodnicy rzadko dochodzili do sytuacji strzeleckich, choć tuż przed przerwą doskonałej okazji nie wykorzystał Patryk Kalista. Rywale ograniczali się do strzałów z dystansu, które nie stanowiły problemu dla Tomka Dymanowskiego. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, ale bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zamieszaniu w polu karnym zdobyli piłkarze Łagowa. Stracona bramka wyraźnie zmotywowała naszych zawodników do bardziej zdecydowanych ataków i po czterech minutach było już 2-1 dla Łysicy. Najpierw Szymon Michta trafił w poprzeczkę a celnie dobijał Krystian Płusa a chwilę później po dośrodkowaniu z lewej strony głową trafił Piotr Pawłowski. Kilka minut później rzutu karnego podyktowanego za faul na Michcie nie wykorzystał Płusa - Majcherczyk obronił. Niestety w końcówce spotkania po nieodpowiedzialnym zagraniu Radka Kardasa goście wywalczyli rzut karny i doprowadzili do remisu.