Łysica - Soła zapowiedź

Sobotnie emocje które z pewnością będziemy nie raz wspominać już za nami, teraz przed nami znacznie cięższa przeprawa a mianowicie przez Sołę która w najbliższą środę zawita do Bodzentyna. Obie ekipy jak do tej pory spotykały się trzykrotnie. Za pierwszym razem padł bezbramkowy remis który prezentujemy poniżej w tym spotkaniu przez cały czas dominowali gospodarze jednak żadnemu z podopiecznych Sebastiana Stęplewskiego nie udało się pokonać Tomasza Dymanowskiego.

Na wiosnę obie ekipy spotkały się w Bodzentynie i śmiało można powiedzieć że tym razem lepsza była Łysica która stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji, jeden strzał Pawła Cygnara zaważył o tym że trzy punkty pojechały do Oświęcimia. W końcówce remis mógł uratować Pawłowski jednak jego strzał w kapitalnym stylu obronił Talaga. Skrót z tego meczu poniżej:

Ostatnie starcie to tegoroczna jesień gdzie kibice ujrzeli dobre wyrównane widowisko. Pierwsi gola strzelili gospodarze, Łysica odpowiedziała w drugiej połowie bramką Hajduka chwile potem kapitalnie uderzył Anduła jednak paradą popisał się Talaga. Dziewięć minut przed końcem zdeterminowani gospodarze objęli prowadzenie gola zdobył Cygnar i Łysica znów musiała uznać wyższość rywala. Skrót spotkania poniżej:

Przed środowym starciem trudno wskazać faworyta, goście po sobotniej porażce z Porońcem z pewnością utrudnili sobie drogę do mistrzostwa i na więcej klopsów nie mogą sobie pozwolić, na domiar w spotkaniu z Łysicą najprawdopodobniej nie będą mogli skorzystać z najlepszego strzelca zespołu Pawła Cygnara który w meczu przeciwko Poroninowi opuścił plac gry z powodu kontuzji mięśnia,
Na potknięcie z pewnością liczy drużyna z Podhala która do oświęcimskiej Soły traci już tylko trzy punkty. Zespół Łysicy do tego spotkania przystąpi w najmocniejszym zestawieniu i z pewnością będzie chciał zgarnąć komplet punktów aby ostatecznie zapewnić sobie utrzymanie i jednocześnie podtrzymać serię dwunastu kolejnych spotkań u siebie bez porażki.
Z tego spotkania postaramy się przeprowadzić relację Na Żywo. Początek pojedynku o godzinie 17:00.