Arkadiusz Bilski wraca do Korony Kielce? To niemal pewne

Piszemy o osobie odpowiedzialnej za pion, a nie dyrektorze sportowym, nie bez przyczyny. – Nie do końca pewne jest to, czy tak będzie się nazywało stanowisko tej osoby. Może to być pełnomocnik zarządu, ale mający mniejsze kompetencje niż poprzedni dyrektorzy, czyli Jarosław Niebudek i Andrzej Kobylański – wyjaśnia Paweł Jańczyk, rzecznik klubu. – Pewne jest to, że potrzebna jest nam osoba, która jednoosobowo zapanuje nad całym pionem sportowym, czyli pierwszą drużyną, rezerwami i grupami młodzieżowymi.

Dlaczego Bilski? – O jego kandydaturze będzie można powiedzieć więcej, gdy rzeczywiście zostanie zatrudniony. Ale na pewno ma wiele pozytywnych cech. Jest byłym piłkarzem, wywodzi się z tego środowiska i zna je bardzo dobrze. Przez większą część kariery był związany z regionem. To człowiek z ogromną charyzmą, jak najbardziej pasujący do Korony. Pamiętamy, jaki był na boisku i można wierzyć w to, że taki sam będzie na innym stanowisku – wyjaśnia rzecznik.

Więcej na ten temat przeczytacie państwo >>>TUTAJ<<<
Z tego miejsca serdecznie gratulujemy trenerowi tej nominacji i trzymamy za niego kciuki jeśli ową posadę otrzyma.
Dziękujemy również za wkład i trud jaki włożył w prowadzenie naszego zespołu i mamy nadzieję że czas który spędził przy Wolności 4 będzie dla niego miłym wspomnieniem.