1. kolejka w liczbach

Pierwsza kolejka o Mistrzostwo III ligi Małopolsko - Świętokrzyskiej za nami więc czas na trochę statystycznego podsumowania odnośnie tego co za nami

Spotkania zakończone wynikiem remisowym: 1
Najszybciej strzelona bramka: Michał Gryźlak (Poroniec Poronin 6 minuta bramka samobójcza )
Najpóźniej strzelona bramka: Karol Mojecki ( Spartakus Aureus Daleszyce  71 minuta w spotkaniu z Wisłą Sandomierz)
Najwyższe zwycięstwo gospodarzy: Spartakus Aureus Daleszyce 5:0 Wisła Sandomierz
Najwyższe zwycięstwo gości: Wisła II Kraków 0:1 Korona II Kielce, Soła Oświęcim 0:1 KSZO 1929 Ostrowiec Św.
Najwięcej bramek w spotkaniu:5- Spartakus Aureus Daleszyce 5:0 Wisła Sandomierz
Najmniej bramek w spotkaniu: 0- Beskid Andrychów 0:0 Wolania Wola Rzędzińska
Najwięcej żółtych kartek w spotkaniu:8- Łysica Bodzentyn - Poroniec Poronin
Najwięcej czerwonych kartek w spotkaniu: 2- Soła Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Najlepsi strzelcy po pierwszej kolejce:

2 bramki Piotr Fortuna(Łysica), Karol Mojecki (Spartakus), Damian Gil(1+1k.)(Spartakus)
1 bramka Kamil Blicharski (Spartakus), Paweł Czajkowski (KSZO 1929), Hubert Laskowski (Korona II), Daniel Mikołajczyk (Podhale), Bartłomiej Pająk (Podhale), Piotr Plata (Poprad)